druk offsetowy
[table id=2 /] Dzięki współpracy z zaufanymi drukarniami możemy zaoferować wydruk Twoich materiałów reklamowych. Realizujemy zamówienia na duże i małe nakłady.

drukowanie

Druk offsetowy

Jeśli potrzebujesz dużych nakładów, bardzo dobrej jakości i trwałości druku (w kolorystyce CMYK lub PANTONE) zaproponujemy Ci najpopularniejszy druk offsetowy. Taki druk jest najbardziej opłacalny przy średnich i dużych nakładach. Tą technika obejmuje: druk ulotek, druk katalogów, druk wizytówek, druk plakatów, druk teczek ofertowych itd.

Plakaty reklamowe, foldery, ulotki – mogą być drukowane na różnych gramaturach papieru. W zależności od Twoich oczekiwań możemy również zaproponować uszlachetnianie wydruku. Aby uzyskać efekt połysku na wybranych elementach obrazu, nasycić kolory i zabezpieczyć wydruk przed ścieraniem stosuje się lakierowanie (np. mat i błysk). Inną formą uszlachetniania jest laminowanie, folią błyszczącą – która pogłębia kolory, matową – którą pokrywa się wydruki ekskluzywne.

Druk cyfrowy

Natomiast przy małych nakładach druk cyfrowy nie ma sobie równych. Drukowane są nawet pojedyncze egzemplarze. Istotną zaletą jest szybkość realizacji zlecenia, możliwość personalizacji wydruku (zmienność danych tekstowych i graficznych – przydatna np. w zaproszeniach, biletach, listach gości, kartach biznesowych, kopertach, identyfikatorach, dyplomach itp.).

Druk wielkoformatowy

Realizujemy również zamówienia na druk wielkoformatowy (druk na banerze, folii samoprzylepnej różnego typu, siatce banerowej, flagach i wielu innych).


POTRZEBUJĘ WYDRUKOWAĆ PROJEKT!

Jesteś zainteresowany drukiem i potrzebujesz wyceny? a może potrzebujesz uzyskać więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ poprzez e-mail: biuro@happyrebels.com lub zadzwoń pod numer: 532 394 875

MOŻESZ RÓWNIEŻ DO NAS NAPISAĆ KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

  Wpisz wynik:

   

  FAQ
  … czyli najczęściej zadawane pytania

  Co to jest plik otwarty i plik zamknięty?
  Plik otwarty jest to plik zapisany w formacie aplikacji, przez którą został utworzony (np. .psd programu Adobe Photoshop, .ai programu Adobe Illustrator, .cdr programu CorelDRAW, .indd programu Adobe InDesign. Plik zamknięty uniemożliwia wprowadzenie zmian (plik postscriptowy)
  Czy kolory na wydruku będą takie same jak na monitorze?
  Mogą wystąpić niewielkie różnice kolorystyczne pomiędzy obrazem, który widzimy na monitorze a finalnym wydrukiem. Związane jest to z odmienną prezentacją barw. Jeśli zależy Ci na dokładnym odwzorowaniu kolorów, zachęcamy do wykonania wydruku próbnego (tzw. proof)
  Jaka powinna być rozdzielczość materiałów przeznaczonych do druku?
  Standardowo 300 dpi. Należy pamiętać również o tym, że materiały przekazywane przez klientów w celu przygotowania projektu do druku, również powinny być takiej rozdzielczości. Zdjęcia wykorzystywane na stronach internetowych nie nadają się do tego. Natomiast w przypadku wydruków wielkoformatowych pliki przygotowuje się w rozdzielczości między 150 a 50 dpi – w zależności od rozmiaru oraz odległości z jakiej wydruk będzie oglądany. Jeśli dostarczasz nam gotowy do druku plik – skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładnej specyfikacji.

  Projektujemy i drukujemy: ulotki, plakaty, wizytówki, katalogi reklamowe.

  [:]