pakiet reklamowy

Dobry Start, czyli jak zareklamować firmę

Jeśli przymierzasz się do założenia swojej działalności gospodarczej lub właśnie to zrobiłeś – chcesz rozwinąć skrzydła, to oczywiste. Podjąłeś ryzyko, cenisz swoją niezależność i chcesz zarabiać pieniądze. Na pewno zastanawiasz się jak pozyskać pierwszych klientów… Reklama to inwestycja. Z własnego doświadczenia podpowiemy Ci jak wydawać, żeby zarabiać.

Reklama dla nowej firmy

Pierwsze kroki w biznesie są najważniejsze. Masz produkt. Zgromadziłeś początkowy kapitał finansowy, przeszedłeś przez szereg procesów formalnych związanych z otwarciem firmy. Nadszedł czas na poinformowanie jak największej liczby potencjalnych klientów o Twoim istnieniu. Pakiet Nowa Firma pokaże Ci krok po kroku jak zareklamować firmę.

Projekt Wizytówki

…które pomogą Ci w budowaniu kontaktów biznesowych
To promocja Twojej osoby lub firmy. Okazji do nawiązywania cennych znajomości pojawi się na Twojej drodze bardzo wiele – wykorzystaj je. Pierwszym etapem nawiązania kontaktu jest wymienienie się wizytówkami. Zadbaj o ich profesjonalny wygląd – dzięki temu podkreślisz swoją wiarygodność. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz – oby było jak najlepsze!

Dlaczego warto posiadać profesjonalne wizytówki?

 • Ten niewielki kartonik wielkości 90×50 mm ułatwia nawiązanie kontaktu.
 • Pomaga w zapamiętaniu imienia i nazwiska naszego rozmówcy.
 • Buduje wizerunek profesjonalisty.
 • Ogromna ilość technik uszlachetnienia druku nada Twojej wizytówce oryginalnego charakteru.

Ten produkt jest jak dobrze skrojony garnitur! Dzięki profesjonalnie zaprojektowanym wizytówkom poczujesz się pewnie i wzbudzisz zaufanie u swoich pierwszych klientów.

co więcej…

Bez wątpienia nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na nieskuteczne rozwiązania. Na błędach można się uczyć, ale czy nie lepiej skorzystać z doświadczenia innych w dziedzinie reklamy a swoją energię skierować na doskonalenie WŁASNYCH produktów bądź usług?

Projektowanie stron internetowych

Czy warto przeznaczyć pieniądze na narzędzie do pozyskiwania klientów?
Teoretycznie każdy wie, że powinien posiadać stronę firmową, ale co to znaczy w praktyce?
Utworzenie strony internetowej a potem pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych to krok od poinformowania o swojej ofercie setki klientów. Marketing internetowy jest fantastycznym rozwiązaniem dla firm z sektora MŚP.

nie wierzysz?

Zalety posiadania strony internetowej:  7 powodów dla których warto mieć stronę www

 1. Szybkie dotarcie do nowych klientów.
 2. Oferta dostępna 24 godziny na dobę – na całym świecie!.
 3. Wzbudzenie zaufania do przedsiębiorstwa (bo kto nie sprawdza swoich kontrahentów w internecie?).
 4. Oszczędność pieniędzy, ponieważ strona internetowa jest stosunkowo tanim źródłem promocji. Jednorazowy wydatek przynosi korzyści przez wiele kolejnych lat.
 5. Niezwykle proste aktualizowanie treści – dzięki systemowi CMS (ang. Content Management System), w który może być wyposażona Twoja nowa strona www.
 6. Możliwość zaistnienia na rynkach zagranicznych.
 7. Posiadając stronę internetową możesz zaplanować dodatkowe działania promocyjne: pozycjonowanie, wysyłanie newsletterów, kampanie linków sponsorowanych Google AdWords i wiele innych….

… zanim podejmiesz decyzję czy zdecydować się na utworzenie strony internetowej weź pod uwagę fakt, że ok. 80% przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na ten krok potwierdza namacalne korzyści płynące z obecności w sieci.

Ale to nie wszystko. Zadam Ci jeszcze jedno ważne pytanie.
Czy stać Cię na brak wizerunku?
… czyli firma niewidoczna dla otoczenia

Identyfikacja wizualna

Czy masz konkurencję w swojej branży?
Czy chciałbyś się wyróżniać na tle innych firm?
Czy chcesz aby Twoje przedsiębiorstwo kojarzyło się z profesjonalizmem?

Zanim udzielisz odpowiedzi, zróbmy mały eksperyment! Rozejrzyj się teraz dookoła siebie a na pewno odnajdziesz w swoim otoczeniu ogromną liczbę graficznych reprezentacji przedsiębiorstw – monitor, na którym teraz czytasz ten tekst, telefon, tablet, rodzaj pitej właśnie kawy czy ulubione zapachy perfum – każdy z tych przedmiotów jest oznaczony przez logo. To właśnie dzięki niemu jesteś w stanie w kilka sekund określić z jaką firmą masz do czynienia.

Zauważ, jak ważny jest dobry start. Już od początku istnienia firmy możesz świadomie budować swoją markę. Wyróżnić się na tle wszechogarniającej konkurencji. A także zakomunikować przyszłemu klientowi pozytywny sposób postrzegania Twojego przedsiębiorstwa.

Projektowanie logo

Punktem wyjścia w tworzeniu identyfikacji wizualnej firmy jest projekt logo, które powinno być spójne z profilem działalności przedsiębiorstwa i grupy docelowej. Charakteryzować się prostotą, czytelnością nawet na najmniejszych materiałach reklamowych (2×2 cm), dobrze dobraną kolorystyką i rodzajem użytego fontu.

Będąc świadomym przedsiębiorcą zapewne wiesz, że identyfikacja wizualna to nie tylko logo. To również inne materiały firmowe takie jak: papier firmowy, wspomniane wcześniej wizytówki, teczki ofertowe, koperty, etykiety, oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy, foldery reklamowe, ulotki. Opcjonalnie możemy poszerzyć pakiet również o te elementy – Ty decydujesz.
Dzięki Pakietowi Nowa Firma DOSTAJESZ:

 • 250 szt. wizytówek.
 • Stronę internetową (wyposażoną w system zarządzania treścią WordPress).
 • Logo.
 • Projekt papieru firmowego.
 • Pieczątka.
 • Pozycjonowanie strony internetowej (opcjonalnie)
 • Wydruk wybranych firmowych materiałów reklamowych (opcjonalnie)

Zupełnie za darmo pomożemy Ci w doborze dostawcy domeny internetowej (adres Twojej strony www) oraz hostingu ( miejsca na serwerze). Pamiętaj również, że przemyślany wybór nazwy ma kluczowe znaczenie, ponieważ klient łatwiej zapamięta prostą, chwytliwą nazwę, która jest tożsama z branżą, w której działamy. Otrzymasz również pieczątkę firmową, założenie firmowego adresu e-mail, projekt papieru firmowego.

Jeśli nadal masz wątpliwości i myślisz sobie:
czy to mi się opłaca?
czy usługi będą profesjonalne?

Przeczytaj REKOMENDACJE od klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Wyślij teraz e-mail na adres biuro(małpa)happyrebels.com w celu zamówienia usługi lub uzyskania dodatkowych informacji. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.


Zespół Happy Rebels | Studio graficzne

[:]