Studio graficzne Happy Rebels kreuje wizerunek przedsiębiorstwa poprzez usługi w zakresie wykonywania reklamy przestrzennej, m.in: liter ze styroduru, reklamy świetlnej (litery oraz kasetony reklamowe, pylony), reklamy zewnętrznej (szyldy, oklejanie pojazdów).

W ramach usług dodatkowych oferujemy montaż oraz konstrukcje pod reklamy.

Kasetony Świetlne

Jest to bardzo popularna forma reklamy. W zależności od przeznaczenia i wielkości stosowane są różne technologie.

 • Kasetony świetlne z ramą aluminiową
  Wykonywane w oparciu o aluminiowy profil szerokości 16cm. Rama może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
 • Kasetony z ramą z profilu kasetonowego PCV
  Różnią się od poprzednich profilem z tworzywa sztucznego szerokości 13 cm. Dostępne kolory: biały i czarny.
 • Kasetony z płyt PCV
  Jest to wersja ekonomiczna nadająca się szczególnie do wnętrz, profil wykonany jest z PCV 8 mm i sklejony z licem z plexi.
 • Kasetony napinane (backlity)
  Wykorzystywane w sytuacjach gdy reklama ma duży rozmiar.
 • Kasetony frezowane z Dibondu
  Nowoczesne, elegancke, wykonane z płyt typu Dibond.
 • Kasetony i plafony o nietypowej konstrukcji

Litery świecące

Efektowna i przyciągająca wzrok forma reklamy,pozwalająca na doskonałe oznaczenie firmy.

 • Litery świecące przodem
  Każda litera lub znak stanowi odrębną „puszkę”, której przód wykonany jest z przepuszczającej światło kolorowej plexi. Boki wygięte są z odpowiedniej grubości płyty PCV. Tył liter to gruba 10mm płyta PCV. W środku umieszczone jest źródło światła – gięte rury neonowe lub diody LED.
 • Litery świecące tyłem (z aurą)
  Ten rodzaj ma lica wykonane z nieprzeświecającego materiału (PCV,Dibond lub aluminium). Litery nie posiadają tyłu, bądź też tył ich jest wykonany z bezbarwnej plexi. Dzięki temu, oraz zamontowaniu ich na specjalnych dystansach, światło „wydobywa się” od tyłu i daje efekt aury – poświaty, na ścianie za literą.
 • Litery świecące przodem (+ aura )
 • Litery z neonem po obrysie (outline)
  Litery wykonane jako „puszki” bez przodów – tylko tył i bok. Wewnątrz, w niewielkiej odległości od krawędzi poprowadzono neon.

Reklama przestrzenna

Do zaoferowania mamy litery i znaki przestrzenne ze styroduru w wielu odmianach. Malowane farbami elewacyjnymi litery styrodurowe są odporne na warunki atmosferyczne i nadają się do wykorzystania jako reklama zewnętrzna jak i we wnętrzach. Dodatkowo styrodur może być uszlachetniony plexą, PCV lub dibondem.

Reklamy przestrzenne ze styroduru prezentują się bardzo dobrze po oświetleniu ich halogenami lub w połączeniu z giętymi neonami lub diodami LED.

Oklejanie pojazdów

Jednorazowa inwestycja, która przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści. Dzięki mobliności informacja reklamowa dociera do szerokiego grona odbiorców.

Oprócz samej aplikacji grafiki na pojazdy oferujemy również projekt zgodny z wymaganiami klienta. Reklama jest dostosowana do konkretnego modelu samochodu.

Do oklejania używamy folii wylewnej o podwyższonej trwałości i elastyczności. Polecamy również stosowanie laminatu, który wzmacnia odporność na różnego rodzaju otarcia mechaniczne.

Sam proces oklejania wykonywany jest przez profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem.