Tanie Strony Internetowe

Część naszych klientów poszukuje bardziej budżetowych rozwiązań w zakresie tworzenia stron internetowych. Priorytetem jest dla nich funkcjonalność, szybkość realizacji i cena. Nie są zainteresowani tworzeniem indywidualnego projektu graficznego, poszukują prostej strony w przystępnej cenie.

Jak wiemy, zaprojektowanie strony od podstaw, wdrożenie projektu graficznego i przygotowanie własnego motywu WordPress, jest czasochłonne, dlatego koszty wykonania takiej strony, które obejmują prace grafika i programisty są zdecydowanie większe niż witryny zbudowane w oparciu o gotowe motywy.

Usługa wykonania taniej strony internetowej obejmuje wdrożenie strony z motywu wybranego przez nas lub przez klienta. Instalujemy stronę na wskazanym przez klienta hostingu, konfigurujemy zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi i wprowadzamy przesłane przez klienta materiały. Możesz liczyć również na nasze wsparcie przy samodzielnej edycji strony.

Ile kosztuje tania strona internetowa?

Zapewne odwiedzając tę stronę szukasz konkretnej odpowiedzi. Jednak nie padnie tutaj odpowiedź, że tania strona www kosztuje np. 1000 zł netto. Traktujemy wszystkich klientów profesjonalnie, nawet jeśli budżet, który chcą przeznaczyć na wykonanie strony jest niski. W związku z tym każdą wycenę poprzedzamy rozmową z klientem, która pozwoli nam określić, czego tak naprawdę klient potrzebuje. Tworzenie sztywnych cenników tanich stron internetowych nie ma sensu, ponieważ każdy kontrahent ma swoje unikalne potrzeby i dlatego należy indywidualnie przeanalizować ile czasu należy poświęcić na przygotowanie dla niego strony. Czasem w trakcie rozmowy okazuje się również, że w gotowym motywie należy wprowadzić znaczące modyfikacje. I nie ma z tym problemu, ponieważ zajmujemy się również dostosowywaniem gotowych motywów WordPress pod oczekiwania klienta.

Cennik tanie strony internetowe

Pytanie ile kosztuje witryna internetowa, bez podania żadnych szczegółów, jest jak pytanie o to, ile kosztuje samochód… a odpowiedź brzmi: to zależy 😉 Wiem, że niektóre firmy zamieszczają na swoich stronach „pakiety” wykonania strony, które określają ilość podstron, funkcji. Jednak my nie stosujemy takiej formy „przyciągania” klientów. Stawiamy na rozmowę i zbadanie potrzeb.

Co dostaję w cenie wdrożenia taniej strony internetowej

  • Zakup profesjonalnego motywu WordPress (motyw responsywny)
  • Instalacja strony pod wskazanym adresem
  • Konfiguracja strony i wprowadzenie Twoich treści i zdjęć
  • Dostosowanie strony do Twojej identyfikacji wizualnej (kolorystyka itp.)
  • Strona posiada CMS WordPress (umożliwiający samodzielną edycję treści)
  • Pomoc w zakupie domeny i hostingu