Współpraca dla prawopółkulowców ;)

Kiedyś, żeby pogadać z informatykiem musiałam wznosić się na wyżyny mojej cierpliwości i dociekliwości. Spotykałam głównie takich, którzy w co drugim słowie używali słowa którego nie rozumiem, a że mówili mało – to trudno było się z nimi skomunikować. Rzadko potrafili zrozumieć, że to co jest dla nich oczywiste, dla prawo – półkul-owca jest magią.

Moja percepcja zmieniła się, jak poznałam Olę. Zrobiłam z nią już kilka projektów stron i uwielbiam z nią kontakt. Wyjaśnia mi z cierpliwością i entuzjazmem co to znaczy konwertować, jak przez przypadek skasuje coś, mówi jak mam to naprawić, jak wymyślę sobie jakieś dziwne rozwiązanie, dociekliwie znajduje jakiś magiczny sposób, żeby się dało. Tak, rzadko słyszę, że się nie da, no chyba że bardzo popłynę.

Prawopółkulowcu – jeśli chcesz doświadczać przyjemności z tworzenia strony internetowej, zamiast paniki, gorąco polecam Ci współprace z Olą i jej teamem.

Strona spełnia moje oczekiwania w 100%

Moja współpraca z HappyRebels zaczęła się od zlecenia na stronę internetową. Ola zajęła się tym w pełni profesjonalnie. Proces ustaleń, sprecyzowania moich potrzeb przebiegł szybko i w bardzo dobrym kontakcie. Strona spełnia moje oczekiwania w 100% – jest piękna wizualnie, przejrzysta, prosta i w pełni responsywna. Jestem również zadowolona z innych materiałów reklamowych, które zamawiam zawsze w HappyRebels, jak wizytówki, ulotki, czy plakaty. Firma zajmuje się też pozycjonowaniem mojej strony. Gorąco polecam!

 

Współpraca przy zaprojektowaniu strony www

Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość – to tylko niektóre zalety współpracy z firmą Happy Rebels. Czymś, co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie.
Tworząc Stronę Internetową, cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem i odwagą w podejmowaniu się niestandardowych rozwiązań.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi tworzenia strony internetowej na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę Happyrebels.

Profesjonalne Tworzenie Stron Internetowych

Studio HappyRebels.com wykonało dla nas projekt graficzny strony internetowej wraz z kodowaniem i wdrożeniem. Od kilku lat stale współpracujemy w zakresie obsługi graficznej i informatycznej. Otrzymaliśmy wsparcie na każdym etapie tworzenia strony www. Polecamy współpracę!

Satysfakcjonująca współpraca

Studio graficzne Happy Rebels wykonywało dla nas szereg projektów graficznych związanych z promocją i identyfikacją firmy wśród klientów – utworzenie strony internetowej, wzór pieczątek i wizytówek.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy – mogliśmy liczyć na bezproblemowy kontakt (zarówno mailowy jak i telefoniczny) oraz pełne zaangażowanie, dzięki czemu kolejne etapy prac otrzymywaliśmy zgodnie z ustalonymi terminami.

Ostateczne projekty również były dla nas bardzo satysfakcjonujące.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Happy Rebels.

Solidny partner biznesowy

Z przyjemnością możemy polecić studio graficzne Happy Rebels wszystkim, którzy poszukują solidnego i rzetelnego partnera biznesowego. Firma jest autorem projektu oraz wykonawcą naszej strony internetowej. Prace przy tworzeniu strony internetowej przebiegały wyjątkowo sprawnie a firma Happy Rebels wykazywała się wyjątkową fachowością i kreatywnością. Firma dokładała wszelkich starań aby sprostać naszym oczekiwaniom. Profesjonalne podejście do powierzonego zadania przełożyło się na wyjątkowo udany efekt końcowy.

Pełen profesjonalizm

Firma Happy Rebels zajęła się stworzeniem strony internetowej.
Współpraca z tym studiem graficznym to czysta przyjemność.
Zespół projektowy tworzą osoby mające bardzo profesjonalne podejście do klienta , potrafią cierpliwie dostosować się do najróżniejszych wymagań, aż do uzyskania finalnego w pełni
zadowalającego efektu.

Ich poczynania charakteryzuję wyczucie i gust co zdecydowanie wyróżnia ich na tle podobnych firm.
W przyszłości będziemy rozwijać ‘image’ naszej firmy i zamierzamy przy tym kontynuować współpracę ze studiem Happy Rebels.
Szczerze polecam.

Dynamika w realizacji zleconych zadań!

Poszukiwaliśmy nowego studia graficznego, ponieważ zależało nam na całkowitej zmianie wizerunkowej naszego katalogu produktów. Studio Graficzne Happy Rebels zaproponowało nam projekt graficzny  wychodzący naprzeciw naszym oczekiwaniom. Doceniamy profesjonalizm w podejściu do klienta, dynamikę w realizacji zleconych zadań, a przy tym cierpliwość i bardzo dobrą komunikację. Od momentu wdrożenia nowej odsłony wizualnej naszego katalogu zauważyliśmy pozytywną zmianę w odbiorze naszej oferty przez klientów.

Liczymy na dalszą kreatywną współpracę.

2 słowa: profesjonalizm i rzetelność

Studio graficzne Happy Rebels to firma, którą można scharakteryzować 2 słowami:profesjonalizm i rzetelność.
Jako klientka tej firmy mogę zawsze liczyć na wsparcie a zespół jest otwarty na potrzeby i innowacyjność usługi. Szczerze polecam.

Rekomendujemy!

Firma happyrebels.com wykonała dla nas stronę internetową a także zdjęcia  naszego lokalu. Projekt, który otrzymaliśmy jest zgodny z naszą wizją –  elegancka strona internetowa, posiadająca system zarządzania treścią CMS WordPress, wykonana w technologii responsywnej i uzupełniona profesjonalnymi  zdjęciami.

Dziękujemy za rzetelnie wykonane usługi! Rekomendujemy studio graficzne happyrebels.com jako kompetentnego wykonawcę. I mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę.