Tworzenie stron internetowych Kraków

Jeśli prowadzisz biznes i chcesz zaprezentować ofertę swojej firmy, zapewne jesteś zainteresowany utworzeniem strony internetowej, która umożliwi Ci dotarcie do klientów a także prowadzenie innych działań marketingowych (np. pozycjonowanie, AdWords, mailing, remarketing) Dobrze trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się w projektowaniu stron www na WordPressie. Obsługujemy klientów nie tylko z Krakowa, ale właściwie z całego kraju. Cały proces tworzenie stron www dla firm odbywa się za pośrednictwem internetu (komunikacja mailowa, telefoniczna, z możliwością spotkania osobistego). Dzięki temu obsługujemy klientów z każdego zakątka Polski. Taki model współpracy bardzo dobrze sprawdza się w praktyce.

Otrzymasz:

 • indywidualny projekt graficzny (layout strony internetowej) przygotowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • wdrożony CMS WordPress, dzięki czemu będziesz mógł zarządzać swoją stroną internetową poprzez panel administracyjny
 • przejrzyste warunki współpracy (wszystkie szczegóły ustalamy przed rozpoczęciem prac)
 • RWD, strona www zostanie wykonana w technologii responsywnej, będzie użyteczna również dla odwiedzających ją z telefonów czy tabletów
 • atrakcyjny wygląd i użyteczność
 • konfigurację oraz instalację strony na Twoim serwerze
 • a także wszystko, co uznasz za konieczne i co zostanie ustalone podczas rozmowy wstępnej

Konsultacja przed zaprojektowaniem strony internetowej

Zanim przedstawimy Ci ofertę i wycenę utworzenia strony na WordPress, dużo czasu poświęcamy na poznanie Twoich oczekiwań. Powiedz nam kim jest Twój klient, jaki cel ma spełniać strona www. Proces przygotowania strony internetowej poprzedzamy konsultacją, dzięki temu mamy pewność, że końcowy efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami i żaden aspekt nie zostanie pominięty. Omawiamy projekt zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym. Nie musisz być jednak specjalistą w tej dziedzinie, ponieważ jeśli nie masz swojej wizji – doradzamy, bazując na własnym doświadczeniu.

Wykonanie strony internetowej cena

Pytanie o koszt utworzenia strony www jest jednym z najczęściej zadawanych. Jednak klienci  oczekują błyskawicznej wyceny bez podania specyfikacji, co nie jest możliwe. Nie ma uniwersalnego cennika wykonania strony www. Na cenę zaprojektowania i wdrożenia strony składa się wiele czynników: czas potrzebny na wykonanie projektu, prace programistyczne, ilość „widoków” podstron do zakodowania, stopień skomplikowania projektu, funkcjonalności, które ma posiadać strona, koszt dodatkowych wtyczek lub napisania własnych rozwiązań, termin realizacji, technologia wykonania i wiele innych. Aby przygotować rzetelną wycenę należy najpierw określić bardziej szczegółowo zakres prac. Zachowujemy profesjonalizm dlatego przed wyceną dokładnie analizujemy potrzeby klienta. Jeśli chcesz wiedzieć jaki jest koszt zrobienia strony internetowej – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę.

CHCĘ MIEĆ PROFESJONALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Jesteś zainteresowany wykonaniem strony internetowej a może potrzebujesz uzyskać więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ poprzez e-mail: biuro@happyrebels.com lub zadzwoń pod numer: 532 394 875

MOŻESZ RÓWNIEŻ DO NAS NAPISAĆ KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

  Pokaż, że nie jesteś spamerem:

  przycisk