strony_www

Tworzenie stron internowych

Wyobraź sobie stronę internetową, która po pierwsze wygląda atrakcyjnie, estetycznie i profesjonalnie. A po drugie pozwala rozwijać Twoją firmę. Godnie Cię reprezentuje i zwiększa sprzedaż. Brzmi dobrze?

… cały czas dążymy do projektowania pięknych i użytecznych stron internetowych.

Studio graficzne Happy Rebels specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jedną z oferowanych usług jest tworzenie stron internetowych.

Na pewno jesteś świadomy, że posiadanie strony internetowej jest rozwijaniem potencjału firmy. W globalnym świecie jest to najłatwiejsza metoda na dotarcie do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów. Czy zignorujesz siłę tkwiącą w tej formie reklamy?

To właśnie w internecie ludzie coraz częściej szukają informacji o produktach, firmach, usługach. Internet jest medium reklamowym, do którego mamy dostęp 24h na dobę. W przeciwieństwie do materiałów drukowanych, które często tracą swoją aktualność, strona internetowa może na bieżąco informować o zmianach, nowościach, promocjach.

Buduj dialog ze swoim klientem poprzez profesjonalną stronę internetową

Jako przedsiębiorca wiesz, że powinieneś budować dialog ze swoimi klientami. Przekazywać im istotne i aktualne informacje. Oraz umożliwiać składanie zamówień przez internet. Twoi klienci na pewno to docenią. Strona internetowa daje Ci również możliwość lepszego poznania Twojego kontrahenta – poprzez np. ankiety możesz poznać jego opinie, preferencje i jeszcze lepiej dopracować produkt bądź usługę, którą oferujesz.

Potwierdź swoją wiarygodność

Wielu przedsiębiorców mówi nam, że nie potrzebuje strony www. Jednak zawsze należy patrzeć z perspektywy klienta, a nie swojej własnej. Dla naszych odbiorców obecność firmy w sieci jest ważna, ponieważ pozwala na sprawdzenie wiarygodności, oferty, danych kontaktowych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

Oferujemy projektowanie stron internetowych:

Statyczne strony internetowe

To opcja dla klientów, którzy oczekują, że strona będzie pełniła funkcję jedynie „wizytówki” w sieci z podstawowymi informacjami na temat przedsiębiorstwa.
Jest to dobre rozwiązanie dla firm, które nie chcą często aktualizować strony internetowej a także nie oczekują rozbudowanych funkcjonalności samej witryny.

Tworzenie stron internetowych CMS WordPress

logo wordpressSpecjalizujemy się głównie w implementacji platformy WordPress – bardzo przyjaznej dla użytkownika, ale w zależności od potrzeb Twoja nowa strona www może być wyposażona w inny system CMS. Zastanawiasz się co to dla Ciebie znaczy? Możliwość łatwej aktualizacji, dodawania nowych treści, zdjęć, video, wysyłanie mailingu do klientów i wiele innych użytecznych funkcjonalności.

Responsywne strony internetowe

tworzenie stron responsywnych
Chcesz mieć nowoczesną stronę internetową, która doskonale wyświetla się zarówno na telefonie, tablecie jak i komputerze? Coraz więcej użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych – a co za tym idzie zapoznaje się z Twoją ofertą za pomocą np. telefonu. Utworzenie responsywnej strony www da Ci pewność dostosowania witryny internetowej do rozdzielczości różnych urządzeń.

Pracujemy w środowiskach: HTML, CSS, PHP, MySQL.

Przykładowe możliwości strony z systemem CMS:

 1. wersje językowe strony
 2. galeria zdjęć z wygodnym panelem zarządzania
 3. wyszukiwarka
 4. formularz kontaktowy
 5. integracja z Google Analytics (zaawansowane statystyki strony)
 6. integracja z social media (likebox)
 7. newsletter
 8. animowany slider
 9. mapa dojazdu Google
 10. moduł aktualności
 11. ankiety i sondaże

Zalety strony internetowej z systemem CMS WordPress

 • Tworzone przez nas strony są łatwe w obsłudze dla Ciebie jako użytkownika bądź Twoich pracowników.
 • Strony utworzone w oparciu o ten system są przyjazne dla wyszukiwarek.
 • Istnieje duża liczba pluginów zwiększających funkcjonalność strony.

Jeśli powierzysz nam utworzenie strony internetowej powinieneś wiedzieć, że zwracamy uwagę na:

4 podstawowe zasady przy tworzeniu strony internetowej

 • Wygląd
 • Funkcjonalność
 • Użyteczność
 • Optymalizacja

Decydując się na utworzenie strony internetowej na pewno chciałbyś wiedzieć jak przebiega proces współpracy z naszą firmą.

tworzenie stron internetowych

Planowanie
Etap rozpoczynający pracę nad stroną internetową polega na rozpoznaniu potrzeb klienta. W tym celu prosimy o wypełnienie
briefu kreatywnego, który będzie stanowił zapis oczekiwań i wytycznych projektu. Jest to punkt wyjściowy – jeden z najistotniejszych. Pomaga ustalić cel wykonania strony internetowej oraz grupę docelową. Następny krok to ustalenie budżetu i technologii wykonania strony.

 

projektowanie stron internetowych

Layout strony
Po zebraniu wstępnych informacji przygotowujemy mapę serwisu, która ma na celu utworzenie jasnego systemu nawigacyjnego. Natomiast po tym etapie przechodzimy do pracy nad wyglądem strony www (tutaj kierujemy się grupą docelową oraz istniejącą identyfikacją wizualną firmy)

 

tworzenie stron www

Konsultacja
Makietę strony w formacie jpg przesyłamy do klienta w celu zasięgnięcia opinii umożliwiającej dalszy postęp pracy. Istotna na tym etapie jest dobra komunikacja, ponieważ jest to ostatni krok przed kodowaniem strony. Należy zgłosić wszelkie uwagi względem przedstawionego projektu.

 

tworzenie stron internetowychWdrażanie
Kodujemy i tworzymy funkcjonalną stronę internetową. Dopracowujemy szczegóły. Testujemy kompatybilność z różnymi przeglądarkami. Kiedy wszystko jest gotowe podajesz nam dostęp do serwera FTP (jeśli posiadasz już domenę i hosting) a my przesyłamy stronę na serwer. Po uregulowaniu płatności podajemy Ci dostęp do panelu administracyjnego strony.

 

CHCĘ MIEĆ PROFESJONALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Jesteś zainteresowany wykonaniem strony internetowej a może potrzebujesz uzyskać więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ poprzez e-mail: biuro@happyrebels.com lub zadzwoń pod numer: 532 394 875

MOŻESZ RÓWNIEŻ DO NAS NAPISAĆ KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

  Pokaż, że nie jesteś spamerem:

  FAQ
  … czyli najczęściej zadawane pytania

  Co to jest domena i hosting?
  Najprościej mówiąc domena jest to adres Twojej strony internetowej. Opłacenie domeny sprawia, że stajecie się Państwo jej właścicielami. Natomiast hosting jest miejscem przechowywania strony internetowej. Opłaty za domenę i hosting zwykle są opłatami rocznymi i należy je przedłużać. Nasza firma pomaga w wyborze odpowiedniego dostawcy tych usług. Domena i hosting nigdy nie są wliczane w koszt utworzenia strony internetowej.
  Tworzenie stron internetowych, cena?
  Wycena utworzenia strony internetowej jest przedstawiana po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami względem funkcjonalności strony. Możesz również pokazać nam przykładowe strony z pożądanymi funkcjami – to pozwoli przygotować orientacyjną wycenę. 
  Czy piszą Państwo teksty na strony internetowe?
  Tak. Możesz zlecić nam przygotowanie tekstów na Twoją stronę. Jednak pamiętaj, że jest to odrębna usługa i nie wlicza się w koszt przygotowania strony internetowej.
  Czy wprowadzanie tekstów i zdjęć na stronę z systemem CMS jest wliczone w opłatę za utworzenie strony internetowej?

  Ustalamy to na początku współpracy. Jeśli są to podstawowe informacje, do 5 podstron – TAK. Obowiązkiem klienta jest wtedy dostarczenie tekstów w formacie pozwalającym na edycję. W przypadku rozbudowanych witryn z wieloma podstronami, stron produktowych, sklepów internetowych usługa taka nie jest wliczana w koszt wykonania strony. Klient dostaje narzędzie do łatwego zarządzania treścią. 


  Tworzymy profesjonalne, responsywne strony internetowe, wdrażamy CMS WordPress.