Chyba każdy marzy o przejrzystej stronie internetowej Kraków kuszącej atrakcyjnym wyglądem, a przy tym pomagającej w rozwoju  jego firmy. Jesteśmy firmą zajmującą się spełnianiem właśnie takich marzeń.

Aby w pełni wykorzystać potencjał własnej firmy należy  liczyć się z tym, że niezbędne jest zaistnienie w Internecie poprzez  posiadanie własnej strony internetowej. Rozwój techniki i jej łatwiejszy dostęp zachęca coraz większe grono użytkowników do szukania wszelkich  informacji w Internecie. Jest to medium reklamowe czynne całą dobę i  zawierające oferty niezliczonej liczby firm. Poza tym dane, które tam  znajdujemy są aktualne, nie to co materiały drukowane.

W prowadzeniu biznesu ważnym aspektem jest nawiązywanie  pozytywnych relacji z klientem od pierwszego kontaktu. Dzięki Internetowi można nawiązać pełną relację z klientem i dokonywać transakcji bez bezpośredniego kontaktu. Klienci mogą za pośrednictwem strony zadawać pytania, składać zamówienia, wypełniać ankiety oceniając nasze produkty lub poziom obsługi, sprawdzić naszą wiarygodność i opinie na nasz temat wystawione przez innych klientów.

Zależności od potrzeb zaprojektujemy dla Państwa stronę o odpowiednio dobranej funkcjonalności: od strony pełniącej funkcję jedynie informacyjną, po narzędzie umożliwiające pełną obsługę klientów.

Stworzymy nowoczesną stronę internetową Kraków przyjazną dla użytkowników korzystających zarówno z komputerów, tabletów czy smartfonów. Strona ta będzie łatwa w obsłudze dla jej właściciela i umożliwi mu bieżącą aktualizację danych, dodawanie nowych zdjęć, filmów i tekstów.

Pracę nad stroną rozpoczynamy od dokładnego określenia potrzeb klienta, technologii wykonania strony Kraków oraz budżetu.
Następnie przygotowujemy mapę serwisu, aby jasno określić system nawigacji. Następnym etapem jest przygotowanie wizualnej części strony.
Kiedy makieta strony jest gotowa konsultujemy ją z klientem. Kiedy dopracujemy wspólnie z klientem wszelkie poprawki kodujemy i tworzymy funkcjonalną stronę. W razie potrzeby pomagamy w załatwieniu formalności związanych z wyborem domeny i zakupem miejsca na serwerze.

Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Wyjaśnimy niejasności i niezrozumiałe kwestie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji pod linkiem –> tworzenie stron internetowych